The Enthusiast Collection

TUTKULU SÜRÜCÜLERDEN OLUŞAN TOPLULUĞUMUZDAN İLHAM ALMIŞTIR

ENTHUSIAST KOLEKSIYONU

Tutkulu sürücülerden oluşan topluluğumuzdan ilham alan Harley-Davidson'ın devam eden bir motosiklet koleksiyonu olan Enthusiast Motosiklet Koleksiyonu, topluluğumuzun çeşitliliğiyle topluluğumuzdaki insanların benzersiz geçmişlerini ve ilgi alanlarını kutluyor. Yılda bir piyasaya sürülen her seri, geniş sürücü topluluğumuzdaki bu koleksiyonla ilgilenen gruba duyduğumuz takdirin bir göstergesidir ve çeşitli modellerde sınırlı sayıda bulunur.

Tobacco Fade Enthusiast Collection

GARAJDA ROCK

2024 TOBACCO FADE ENTHUSIAST KOLEKSİYONU

Her tür müzikle uğraşan tutkunlara ilham kaynağı olan Harley-Davidson, onların bestelediği şarkıların yollarda dinlediğimiz marşlar haline gelmesini sağladı. Motosiklet ve müziğin kesişim noktasında tasarlanan 2024 Tobacco Fade Enthusiast Koleksiyonu, rock'n'roll'un en ünlü gitaristlerinin etkileyici tınılarına benzeyen bir boya rengi yelpazesine sahiptir.

Fast Johnnie Enthusiast Motorcycle Collection

GÜCÜNÜ GÖSTER VE KULLAN.

2023 FAST JOHNNIE ENTHUSIAST MOTOSİKLET KOLEKSİYONU

2023 Fast Johnnie Enthusiast Motosiklet Koleksiyonu, klasik güçlü araba kültürünün sokak performansına ve titizlikle yapılan boya işlerine saygı gösterisinde bulunuyor. Sınırlı sayıda üretilen bu Sport Touring motosiklet üçlüsünün yakıt deposunda, ilk yarış maskotumuz olan "Johnnie the Pig"' çıkartması; Road Glide ST ve Street Glide ST modellerinde ise , özel Screamin’ Eagle susturucusu bulunmaktadır.

Fast Johnnie Motosiklet Boya Seti